Witamy na stronie Polskiego Towarzystwa Kaktusowo-Sukulentowego

Nasz serwis jest cenionym w Polsce portalem poświęconym kaktusom, przeznaczonym dla nieco już zaawansowanych miłośników kaktusów i sukulentów. Na stronie są wiadomości ze świata kaktusów i sukulentów, nowe informacje z kaktusowej i sukulentowej botaniki, wersje online czasopisma "Kaktusy i Inne", artykuły, forum dyskusyjne, tworzona mini-encyklopedia kaktusów oraz wiele innych ciekawych rzeczy. 

Osoby poważniej zainteresowane kaktusami i sukulentami zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony - stale pojawiają się tu nowe informacje. Na stronie są także materiały dla początkujących miłośników kaktusów i sukulentów - znajdują się w dziale Kaktus-Edu. Życzmy miłego surfowania!

Polskie Towarzystwo Kaktusowo-Sukulentowe to ogólnopolska społeczność grupująca miłośników kaktusów i sukulentów pragnących poszerzać swoją wiedzę o tych fascynujących roślinach i ich uprawie. Dowiedz się o nas więcej i dołącz do nas !

Polecamy cyfrową wersję (4 pln) najnowszego numeru Kaktusy i Inne, czasopisma tworzonego przez polskich kaktusowych hobbystów i uważanego za jedno z najlepszych pism kaktusowych na świecie: Kaktusy i Inne 12(2)

 

Dodatkowe informacje