Kaktusy i Inne 12 (2)

Jest już dostępny nowy numer czasopisma "Kaktusy i Inne" w formie elektronicznej. W numerze jest mnóstwo świetnego i różnorodnego materiału. Zachęcamy do jego nabywania i wspierania w ten sposób ogólnopolskiego czasopisma kaktusowego.

Szanowni Państwo,

O numer można prosić pod adresem: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (cena numeru w formie elektronicznej to 4 pln). Roczna prenumerata drukiem to 64 pln, prenumerata elektroniczna - 16 pln. Przy prenumeracie elektronicznej prosimy podać adres email, konto podane jest niżej.

Zachęcamy także do nabywania archiwalnych numerów "Kaktusy i Inne". Listę dostępnych jeszcze numerów czasopisma w formie drukowanej można zobaczyć na stronie https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8632918 .

"Kaktusy i Inne" to czasopismo tworzone przez polskich miłośników kaktusów i sukulentów i największy w Polsce zbiór artykułów i innych informacji o kaktusach i sukulentach. KI jest uważane za jedno z najlepszych hobbystycznych czasopism kaktusiarskich na świecie i jest historią polskiego kaktusiarstwa - na przestrzeni lat w piśmie zostało opublikowanych wiele kluczowych dla polskiego kaktusiarstwa artykułów, przez olbrzymią liczbę polskich oraz wielu zagranicznych znawców kaktusów i sukulentów.

Konto: Tomasz RomuIski 53 1320 1537 4425 3378 3000 0001.

 

 

Dodatkowe informacje