Kaktusy i Inne 11 (1)

Jest już nowy numer czasopisma Kaktusy i Inne, a w nim jak zawsze bardzo wiele bardzo różnorodnego materiału. Zachęcamy także do nabywania czasopisma i wspierania w ten sposób tego jednego z najlepszych na świecie czasopism kaktusowych. Zachęcamy także do nabywania numerów archiwalnych "Kaktusy i Inne".

W numerze KI 11(1):

Rozważania na temat prawdziwych ekologów - Cremnocereus albicephalus - Copiapoa griseoviolacea - Nowe książki - Z kaktusowego świata - Turbinicarpus jauernigii - Dlaczego siewki kaktusów lepiej rosną razem - Tajne sprzysiężenie w świecie asklepiadów - Gymnocalycium evae var. rotundulum - Nowy sposób na złodziei kaktusów - Jeszcze o mrówkach - Aloe gariepensis - O ratowaniu mesembriantowej Dudleyi - Z Neobuxbaumia do Cephalocereus - Thelocactus setispinus var. setaceus - Rodzaj Lemaireocereus w nowym ujęciu - Ferocactus viridescens - Uwagi o uprawie kaktusów na parapecie - Mój skalniak - Nowości wśród kaktusów i sukulentów - O mrówkach niekoniecznie pożytecznych - Zastosowanie substratu do bonsai? - Moich kilka dat - Rodzaj Homalocephala w nowej odsłonie

Numer jest także w wersji elektronicznej (w cenie 4 pln). 

O numer można prosić pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Dodatkowe informacje