Home     Forum     Kontakt


.
Towarzystwo


.

Polskie Towarzystwo Kaktusowo-Sukulentowe
      by pomagać... by poznawać... by chronić...      
.

Prenumerata


    "Kaktusy i Inne" to jedno wiodących czasopism kaktusiarskich w Europie i na świecie, ogólnopolski kwartalnik hobbystyczny tworzony przez polskich kaktusiarzy, największe i najbardziej fachowe w Polsce zródło szerszej wiedzy o kaktusach i sukulentach. Czasopismo jest dostępne zarówno w prenumeracie jak i pojedyńczo, zarówno w formie drukowanej jak i cyfrowej.
    Zapraszamy wszystkie osoby szerzej zainteresowane kaktusami i sukulentami do prenumerowania "Kaktusy i Inne". Można to zrobić za pomocą karty płatniczej poprzez system paypal poniżej lub po prostu napisać na nasz e-mail okmks(a)post (podając adres do wysyłki). Cena rocznej prenumeraty (4 numery) w formie drukowanej to 64 pln (z wliczoną wysyłką), w formie cyfrowej - 16 pln.


Prenumerata
vol 12. Kaktusy i Inne  
DRUK


Prenumerata
vol 12. Kaktusy i Inne  
CYFROWA


Zachęcamy także do nabywania archiwalnych numerów "Kaktusy i Inne". Listę dostępnych jeszcze numerów czasopisma drukiem można zobaczyć na portalu:
https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8632918

Przy prenumeracie z wysyłką za granicę prosimy skorzystać ze strony prenumeraty w języku w angielskim. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.


.