Kaktusy i Inne 12 (4)

Dostępny jest już nowy numer czasopisma"Kaktusy i Inne" w formie elektronicznej, z mnóstwem świetnego i różnorodnego materiału. Jak zwykle wszystkim go polecamy i zachęcamy do wspierania naszego ogólnopolskiego czasopisma.

Numer można zamawiać pod adresem: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Cena numeru w formie elektronicznej to 4 pln, roczna prenumerata elektroniczna - 16 pln (roczna prenumerata drukiem to 64 pln). Przy prenumeracie elektronicznej prosimy podać adres email, konto podane jest niżej. W formie drukowanej numer jest planowany za ok. 2 tygodnie.

W bieżącym numerze są m.in. trzy artykuły taksonomiczne - o nowej koncepcji rodzaju Cochemiea, o nowym Melokaktusie - Melocactus onychacanthus ssp. mayor, o nieopisanej jeszcze Escobarii, jest kilka artykułów dotyczących uprawy, m.in. artykuł odnoszący się do najtrudniejszych w uprawie kakusów z zachodniego USA, takich jak Mammillaria tetrancistra, Echinocactus polycephalus, czy Echinomastus johnsonii. Są także relacje ze spotkań z kaktusami w naturze, oraz inne artykuły, m.in. hobbystyczny przegląd rodzaju Arrojadoa.

Zachęcamy także do nabywania archiwalnych numerów "Kaktusy i Inne". Listę dostępnych jeszcze numerów czasopisma w formie drukowanej można zobaczyć na stronie https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8632918 .

Nasze czasopismo jest przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych kaktusowych hobbystów, ale także osoby mniej zaawansowane mogą w nim znaleźć wiele dla siebie, również zetknąć się z szerszą wiedzą o kaktusach i sukulentach niż tylko ta z forów i portali. KI jest ogólnopolskim czasopismem miłośników kaktusów i sukulentów i największym w Polsce źródłem szerszej wiedzy o kaktusach i sukulentach.

Poniżej konto dla wpłat (zarówno dla formy elektronicznej jak i drukiem):

Tomasz RomuIski 53 1320 1537 4425 3378 3000 0001.

 

 

 

Dodatkowe informacje