Prenumerata 'Kaktusy i Inne'

 

Wszystkie osoby szerzej zainteresowane kaktusami i sukulentami gorąco zachęcamy do prenumerowania ogólnopolskiego czasopisma "Kaktusy i Inne". To jedno z wiodących czasopism kaktusiarskich w Europie i na świecie, tworzone przez polskich kaktusiarzy, i najbardziej fachowe w Polsce źródło szerszej wiedzy o kaktusach i sukulentach.

Czasopismo jest dostępne zarówno w prenumeracie jak i pojedynczo, zarówno w formie drukowanej jak i cyfrowej. Najprościej można zamówić je przez nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając adres do wysyłki, prenumeratę można zamawiać także przez "automat" na podstronie http://kaktusy.net/prenumerata.html .

Roczna prenumerata drukiem (4 numery wraz z wysyłką) to 64 pln, prenumerata elektroniczna to 16 pln. Przy prenumeracie elektronicznej prosimy podać adres email. Cena jednego numeru w formie drukowanej to 12 pln (+ 4 pln - wysyłka), cena numeru w formie elektronicznej to 4 pln.

Zachęcamy także do nabywania archiwalnych numerów "Kaktusy i Inne". Listę dostępnych jeszcze numerów czasopisma można zobaczyć na stronie https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8632918 . KI to historia polskiego kaktusiarstwa - na przestrzeni lat w czasopiśmie zostało opublikowanych wiele kluczowych dla polskiego kaktusiarstwa artykułów, przez olbrzymią liczbę polskich oraz wielu zagranicznych znawców kaktusów i sukulentów, i warto mieć je w swojej kaktusowej bibliotece.

 

 

 

Dodatkowe informacje