Home     Aktualności     O nas     Czasopismo     Forum     Dołącz do nas     Artykuły     Opisy rodzajów     Kontakt.
Towarzystwo
Czasopisma
Rozwijanie hobby
Czytelnia
Pomoce
Różne


.

Polskie Towarzystwo Kaktusowo-Sukulentowe
      By pomagać... by poznawać... by chronić...      

O nas


    Polskie Towarzystwo Kaktusowo-Sukulentowe to ogólnopolska społeczność miłośników kaktusów i sukulentów. Naszym celem jest poznawanie tych fascynujących roślin jakimi są kaktusy i sukulenty, wzajemnie pomaganie sobie w kaktusowo-sukulentowym hobby, oraz propagowanie ochrony kaktusów i sukulentów w przyrodzie. Pod naszą merytoryczną opieką publikowane jest znane czasopismo o kaktusach i sukulentach Kaktusy i Inne, organizujemy dla naszych członków dystrybucję nasion, rozsyłamy elektroniczny biuletyn "Kaktusarium", dysponujemy bogatą biblioteką, a czasopismo jest bardzo cenione przez kaktusiarzy.
    Dla wszystkich kaktusiarzy prowadzimy bardzo dobre forum dyskusyjne, obecne pod adresem: http://www.kaktusy-sukulenty.pl/forum, z wieloma informacjami, a także giełdą. Mamy także w planach inne projekty.
    Nasza działalność ma charakter ogólnopolski, a nie lokalny - nie prowadzimy lokalnych klubów kaktusiarzy. Jeśli jeszcze się do nas nie zraziłeś i chcesz do nas dołączyć - możesz to zrobić na stronie www.kaktusy-sukulenty.pl/dolacz.htm. Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres e-mail: okmks@post.com. W każdej chwili można nas opuścić (wystarczy w takim wypadku wysłać na nasz email wiadomośc z jednym słowem "rezygnacja").


.