Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: W kolekcji gymnocalycium  (Przeczytany 1793 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
W kolekcji gymnocalycium
« dnia: Lipca 24, 2014, 07:39:13 »
Witam
podaję link do pierwszej czesci filmu zrobionego w kolekcji Gymnocalycium Marka Rybarskiego (Wrocław). Marek trzyma swoje gymnocalycia w pracy, pod chmurką, na wózkach, które po pracy i w czasie deszczu wprowadza do magazynu. Gymnocalycia uprawiana na otwartym słońcu dobrze się mają - są dobrze wybarwione i ociernione, i jeśli są na wiosnę dobrze przyzwyczajone, to nie przypalają się.
https://www.youtube.com/watch?v=ot0yjAG_Dbw
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2014, 10:31:53 wysłana przez gnet »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: W kolekcji gymnocalycium
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 24, 2014, 07:42:22 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline L-eszek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
Odp: W kolekcji gymnocalycium
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 26, 2014, 10:40:23 »
Szkoda,że nie ma pokazane pojedyńczo i podpisane,ma ciekawą kolekcje,dla Mnie super
Poz.Leszek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: W kolekcji gymnocalycium
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 26, 2014, 11:22:08 »
Film musiałby trwać godzinę, a miełaem tylko minutę czasu możliwą do rejestracji
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą