Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: NOWE KAKTUSY odkryte przez ....... PNOS Ożarów Mazowiecki :)  (Przeczytany 767 razy)

Offline Kryzys

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: +43/-4
    • Zobacz profil
NOWE KAKTUSY odkryte przez ....... PNOS Ożarów Mazowiecki :)
« dnia: Kwietnia 16, 2014, 09:25:34 »
znalazłem aukcję na Allegro na , której PNOS sprzedaje nasiona kaktusów  - http://allegro.pl/show_item.php?item=4070883708 - w opisie tych nasion mają wstawiony tekst ;
" Nasiona znanych polskich producentów, odmiany miejscowe, świetnie sprawdzające się w naszych warunkach klimatycznych, oraz egzotyczne dla kolekcjonerów. ".
Napisałem więc do nich zapytanie ; co to są ODMIANY MIEJSCOWE ??? Odpowiedzi od zainteresowanych nie otrzymałem . Postanowiłem sprawdzić na internecie , na stronach
o firmie PNOS co to za ODMIANY , no i znalazłem , skąd pochodzą te ciekawiące mnie nasiona .
Informacja ta znajduje się na stronie ;   
https://pl-pl.facebook.com/pages/Okradzeni-Przez-PNOS-O%C5%BCar%C3%B3w-Mazowiecki/589428177812266

jest tu taki tekst ;

Szukam pokrzywdzonych przez spółkę państwową PNOS Ożarów Mazowiecki. Państwowa firma zalega rolnikom z płatnościami w dziesiątkach i setkach tysięcy za dostarczony jej towar(nasiona) . Firma ogłosiła niedawno upadłość, szanse na odzyskanie pieniędzy znikome, bo majątek firmy zostanie sprzedany w niskich cenach, jak to w zwyczaju w POlsce. Właściciel czyli PAŃSTWO POLSKIE, nie poczuwa się do spłaty długów firmy, której jest właścicielem ! Bezczelnie i z tupetem chama PNOS przysłała mi ponaglenie zapłaty za badanie jakościowe jakie wykonał na nasionach ogórków za które mi nie zapłacił !! PNOS Ożarów Mazowiecki jest mi winny w sumie ok 50 razy większą kwotę, niż płatność za wspominanie badania, jednak upomina się aby to jej płacić.

I teraz już wiem skąd pochodzą nasiona MIEJSCOWYCH ODMIAN kaktusów .

pozdrawiam Andrzej :)
Andrzej