Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: 1000  (Przeczytany 2916 razy)

Offline kaktus

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: +1/-0
    • Zobacz profil
1000
« dnia: Czerwca 02, 2012, 01:34:58 »
Właśnie napisałem 1000-go posta !
Oby wiele więcej postów było na naszym forum !

pozdrowienia
Tomasz
pozdrawiam

Offline Kryzys

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: +43/-4
    • Zobacz profil
Odp: 1000
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2014, 04:13:24 »
czy na pewno chodzi o zaliczenie tego 1000 ???? dostaje się za to jakąś nagrodę ?? i czy można pisać byle co , byle zaliczyć ??  chyba to jakiś stary temat ........
Andrzej

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: 1000
« Odpowiedź #2 dnia: Września 04, 2014, 05:33:18 »
tak stary :)
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline onectica

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • Reputacja: +12/-0
    • Zobacz profil
Odp: 1000
« Odpowiedź #3 dnia: Września 11, 2016, 08:49:50 »
Jestem tu od niedawna. Chciałabym zapytać 'starszych' Kolegów i Koleżanki czy na tym forum zwyczajowo przyjęte jest, że mnoży się posty i tematy?
Nie chciałabym nikogo obrazić, ale tak to trochę z boku wygląda. Może ja robię błąd i jakieś faux pas, że dopisuję się do innych?
Pozdrawiam nieustająco
Lucy

Offline gnet

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 453
  • Reputacja: +17/-0
    • Zobacz profil
    • Blog botaniczny
Odp: 1000
« Odpowiedź #4 dnia: Września 12, 2016, 09:35:51 »
Staramy się nie ograniczać użytkowników. Ingerujemy tylko w szczególnych okolicznościach,  Forum podzielone jest na wiele działów aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.