Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)  (Przeczytany 503 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« dnia: Marca 25, 2021, 08:21:03 »
Witajcie, pewnie jutro będzie już dostępna cyfrowa forma najnowszego numeru Kaktusy i Inne. Osoby, które jeszcze nie wpłaciły za numer, prosimy się pospieszyć. Numer jest bardzo dobry, jest mnóstwo świetnego materiału! Zapraszamy także do nabywania numerów archiwalnych i wspierania w ten sposób czasopisma: https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8632918
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2021, 03:39:26 »
No wreszcie, obiecany już w listopadzie.
Sławek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2021, 04:41:43 »
No nie, ten był planowany na luty, wiec tylko ponad miesiąc spoznienia.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Roman M

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: +11/-0
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2021, 05:29:38 »
Nieważne jak długo się czeka, ważne że pismo się wciąż ukazuje które czyta się z przyjemnością 😉
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2021, 07:00:15 wysłana przez Roman M »
Pozdrawiam
Roman

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 26, 2021, 12:35:00 »
Przepraszam, moja wina, numer mi się pomylił, Tak czy owak na ten też czekam z niecierpliwością.
Sławek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 28, 2021, 09:20:56 »
Witajcie
Numer jest już dostępny i rozprowadzany w formie elektronicznej. Forma drukowana jest planowana za ok. 2 tygodnie. Tych z Was, którzy jeszcze nie wpłacili za numer prosimy o wpłatę w ciągu tygodnia. W numerze jak zwykle mnóstwo świetnego materiału. Więcej informacji na stronie: http://kaktusy.net/joomla16/
Na powrót rozprowadzamy też archiwalne numery KI - chętne osoby prosimy o ich zamawianie na okmks@post.com .
pozdrawiamy
PTKS
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 16, 2021, 08:01:36 »
Pewnie ok wtorku numer zacznie być rozsyłany
pozdr
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 20, 2021, 10:12:16 »
Witajcie, numer jest już rozprowadzany w formie drukowanej. Powinien zostać rozesłany do początku następnego tygodnia.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Najnowszy numer Kaktusy i Inne 12(3)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 29, 2021, 01:11:47 »
Witajcie! Krótka informacja, że rozesłaliśmy już znaczną większość ostatniego numeru "Kaktusy i Inne', w każdym razie do początku następnego tygodnia numer powinien dotrzeć do wszystkich czytelników. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie prenumeruje KI, gorąco zachęcam do ostatniego numeru - jest w nim mnóstwo świetnego materiału, i myślę że może być czytany również przez początkujących (numer można zamawiać także u mnie). Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą