Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?  (Przeczytany 425 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?
« dnia: Stycznia 13, 2021, 09:21:19 »
WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?
https://youtu.be/YEqlj5LkHC0
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Roman M

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: +11/-0
    • Zobacz profil
Odp: WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 26, 2021, 09:33:40 »
A ja się zastanawialem dlaczego od dłuższego czasu nie można nigdzie znaleźć Bi 58. Teraz wszystko jest jasne 😉
Pozdrawiam
Roman

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 28, 2021, 08:58:20 »
Co bardziej przezorni porobili zapasy  :)
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Roman M

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: +11/-0
    • Zobacz profil
Odp: WYCOFANE OPRYSKI, CZYLI CO ZABRANO ROLNIKOM?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 28, 2021, 10:13:49 »
Nie ma tego złego... Na szczęście jest jeszcze kilka środków do stosowania, nie mniej drastycznych i dobrych jak Bi58 😉
Pozdrawiam
Roman