Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: wystawa i kiermasz w Krakowie  (Przeczytany 494 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
wystawa i kiermasz w Krakowie
« dnia: Maja 18, 2018, 10:47:09 »
W Krakowie bedzie wystawa kaktusów - to chyba pierwsza w tym mieście. Przy okazji bedzie mały kiermasz roślin, więc jak ktoś akurat tam będzie to warto wstąpić. Wiecej informacji na ogłoszeniu niżej, albo na stronie ogrodu.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: wystawa i kiermasz w Krakowie
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 29, 2018, 02:16:27 »
Byłem okazyjnie w Krakowie więc zaszedłem i do ogrodu botanicznego. Nie było tego wiele ale i czasu miałem mało.
Sławek

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: wystawa i kiermasz w Krakowie
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 29, 2018, 02:17:12 »
Sobie zakupiłem takie cudeńka.
Sławek

Offline tangerine

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: wystawa i kiermasz w Krakowie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2018, 11:36:18 »
Byłem rok temu. Zakupiłem kilka sztuk kaktusów, ale co ważniejsze długo rozmawiałem z organizatorami i hodowcami. W tym roku bardzo się nastawiałem ale choroba mnie zmogła i brać musiałem antybiotyki. Bardzo żałuję bo Kraków to zdecydowanie najbliższe miejsce ode mnie gdzie odbywają się wystawy. Co więcej okazało się, że nie odbędzie się w tym roku wystawa w Warszawie, więc liczę bardzo na Wrocław.