Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: EURO 1016  (Przeczytany 713 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
EURO 1016
« dnia: Czerwca 16, 2016, 06:31:44 »
Dostaniemy dziś w tyłek jak zwykle - śmieszą mnie te buńczuczne zapowiedzi w koło - fakty są takie że mamy słabszą drużynę. Jak zwykle media i inni pompują nasze szanse, także z przyczyn komercyjnych - chorągiewki ładnie się sprzedają, wmawijąc że wreszcie mamy drużyne na poziomie. Sądzę ze to nieprawda - nadal nie jesteśmy w pierwszej lidze, co zresztą pokazał mecz z Holandią - jesteśmy nadal średniakiem.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: EURO 1016
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2016, 06:57:27 »
To już awansowaliśmy do średniaków? Czyli postęp jest.
Sławek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: EURO 1016
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2016, 12:32:18 »
No tak, w zasadzie to rzeczywiście duży postęp patrząc się na drużynę sprzed kilku lat. co do samego meczu, to nasi zagrali dobrze w obronie, choć jednak było widać różnicę co najmniej jednej klasy w stosunku do drużyny niemieckiej. Wynik jest szczęśliwy dla Polski, bezboleśnie trochę spuścił powietrze z tych wszystkich którzy twierdzili że mamy super drużynę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2016, 12:34:31 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline L-eszek

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
Odp: EURO 1016
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2016, 02:47:23 »
O Tomku,nie wiem jak Ty patrzyłeś na mecz,bo Ja nie widziałem różnicy zbytniej a co okazji do bramki,to my mieliśmy trzy okazję a oni tylko jedną.
Poz.Leszek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: EURO 1016
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2016, 09:25:56 »
Cześć Leszek
Co nam z takich okazji jesli facet nie umie trafićw piłkę i się na niej wywraca 2m od bramki? Ja jednak widziałem różnicę, Niemcy przeważali, choć brawa dla naszych że nie dali się zjeść. Jednak  ustępujemy im co najmniej o klasę.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą