Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: 1 marca - Dzień żołnierzy wyklętych.  (Przeczytany 1557 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2015, 04:15:15 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2015, 04:35:44 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline skullman

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1739
  • Reputacja: +79/-0
    • Zobacz profil
Odp: 1 marca - Dzień żołnierzy wyklętych.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 02, 2015, 10:33:49 »
A poczytaj plugawe lewackie komentarze pod tym tym co zrobili kibice. Stare pokolenie SB-ków wychowało sobie godnych następców.
Sławek

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: 1 marca - Dzień żołnierzy wyklętych.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 02, 2015, 01:13:03 »
Przeczytałem - rzeczywiście poziom jest przerazający, z czymś takim trudno nawet polemizować, człowiekowi o jakiejś znajomości historii i poziomie elementarnej moralności ręce opadną. Jednak internet ma to do siebie ze każdy może wiele pisać, i ta dzicz - bo ineczej się chyba tego nie da nazwać jest w znacznej mniejszości. To raczej nie młodzież ale stare matuzalemy, popłuczyny po syfie ktory przez 45 lat mielismy w kraju, byli esbecy i ubecy, bo poziom nienawiści wyklucza tu ludzi którzy którzy mają tylko inne poglądy, i sądzę że nie jest ich wielu, tylko bardzo gadatliwi - mają czas bo pewnie dobrze zyją na mundowowo-prlowskich emeryturach. Na co dzień pracuję z młodzieżą, i wiem że dziś młodzież jest OK, dużo bardziej patriotyczna niż kilkanaście  czy kilkadziesiat lat temu, i dużo mądrzejsza życiowo, bardziej wyrobiona pod każdym wzgledem. Mimo wszystko 25 lat bez komuny, mimo wielu wad, udało się wychować nowe pokolenie. Stare powiedzenie "straszna jest ta dzisiejsza młodzież" nie ma wg mnie obecnie racji bytu :)
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą