Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: Polecam gorąco film  (Przeczytany 1730 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Polecam gorąco film
« dnia: Października 28, 2014, 12:02:57 »
Witam
chciałbym wszystkim którzy nie znaja polecić film Czas honoru - Powstanie, który podobno bije rekordy oglądalności! Bardzo mi się podoba choć z drugiej strony nie mam dużego porównania z obecnymi filmowymi dokonaniami bo telewizję poza programami informacyjnymi raczej nie oglądam.
A tu jest link: http://www.youtube.com/watch?v=6pTPMq4ZrGw
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2014, 12:14:21 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2014, 01:37:01 »
I jeszcze w tym kontekście o tym co lubi wielu facetó, czyli o broni strzeleckiej uzywanej w filmie
http://www.youtube.com/watch?v=h3btJY9Zu1M
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2014, 05:52:52 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2014, 09:30:49 »
I jescze jeden film o Powstaniu polecam - Powstanie Warszawskie - film wojenny oparty w całości na zdjęciach dokumentalnych KOLORYZOWANYCH, podobno niesamowite.
ZWIASTUN  1 http://www.youtube.com/watch?v=eQGiEUgT968
ZWIASTUN 2 http://www.youtube.com/watch?v=B15axWQWXHA
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline amanda

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +1/-0
    • Zobacz profil
    • dług w kruku
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2014, 10:33:55 »
a  na miasto 44 byłeś?

Co sądzisz o tym wstawkach, które inni oceniają jako: niepasujące, psujące film itd?
Bo moim zdaniem wyszło to fajnie, nawet bardzo fajnie, inaczej - nieszablonowo

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2014, 06:37:19 »
Z tego co wiem te dziwaczne wstawki były krytykowane jako nie mające powszechnie miejsca i przypadki jednostkowe - w dzisiejszych czasach niestety nie mogą zrobić czegoś normalnego , zawsze muszą podziwaczyć, zwulgaryzować i jeszcze przedstawić to jako normę, podczas gdy walcząca wtedy młodzież była naprawdę super.
amanda, napisz też coś o kaktusach :)
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Maniek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 11, 2015, 10:28:14 »
Ja polecam film, który obecnie grają w kinach - Snajper.  Kino Eastwooda, zawsze trzyma w napięciu.

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Polecam gorąco film
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 13, 2015, 10:34:16 »
Ciągnąc więc nadal tematykę wojenną polecam angielski dokument fabularyzowany o Dywizjonie 303.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą