Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: prośba  (Przeczytany 1235 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
prośba
« dnia: Czerwca 24, 2014, 08:54:01 »
Mam taką prośbę do forumowiczów, aby podpisywali swoje posty u dołu imieniem - dużo łatwiej wtedy się gada z drugą osobą jaśli wiadomo jak ma na imię. Można to zrobić w stopce w ustawieniach swojego profilu, zeby za kazdym razem nie pisać.. Jak zauważyłem, większość osób piszących na forum nie podpisuje swoich postów imionam, czasami nie wiadomo nawet czy kobieta czy facet. Nie wiem czy to taka ostatnio moda na forach czy to tyczy się tylko naszego forum. Jak zauważyłem tak jest od dawna. Moze ten zwyczaj jakos sie zakorzenił na forum, i potem kolejne "pokolenia" forumowiczów przyjęły to za jakiś obowiązujący tu zwyczaj? :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2014, 08:55:57 wysłana przez Tomasz1 »
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą