Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: Sprzedam opuncjowate  (Przeczytany 1818 razy)

Offline JerzyK-k

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: +5/-0
    • Zobacz profil
Sprzedam opuncjowate
« dnia: Sierpnia 10, 2012, 07:34:27 »
Sprzedam fragment mojej kolekcji, a dokładniej opuncjowate i kilka innych. Nie mogę załączyć pliku PDF ze zdjęciami i opisami roślin, bo jest za duży (9,5MB), więc zainteresowanych proszę o kontakt mailowy jkopeczek@go2.pl lub telefoniczny 605418537 (wtedy wyślę plik e-mailem). Zależy mi, żeby sprzedać hurtem wszystkie rośliny (nie mieszczę się i z czegoś muszę zrezygnować), więc jeśli ktoś zdecyduje się na całość, sprzedam za "pół" ceny (co daje kwotę 265,- zł). Niestety rośliny trzeba będzie odebrać na miejscu (w Stalowej Woli), bo nie jestem w stanie zapakować paczki, bez ryzyka poważnego uszkodzenia roślin (zwłaszcza z rodzaju Cylindropuntia i Opuntia  - np. 30 letnia microdasys). Dokładne opisy i zdjęcia roślin oraz warunki sprzedaży, w tym oszacowane ceny składające się na całą sumę wyślę w pliku PDF.
Jerzy