Portal . . Książka o rodzaju Ferocactus . . sklep z kaktusami . . . . Książka o rodzaju Ariocarpus . . Numer specjalny o rodzaju Micranthocereus . . . . Kaktusowe wycieczki . . Ant Plants: Arboreal Wonders of Nature . . . . . . Nasiona kaktusów . . Kaktusy . . . . Mesembrianty . . Kaktusy na Ebay

 




Autor Wątek: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS  (Przeczytany 2822 razy)

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« dnia: Stycznia 17, 2014, 12:14:39 »
Witam

pod adresem http://www.kaktusy-sukulenty.pl/galeria jest nowa galeria zdjęć. Można się logować i dodawać własne zdjęcia.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: +4/-0
    • Zobacz profil
    • strona PTKS
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 24, 2014, 02:57:47 »
Witam

Chciałbym zachęcić wszystkich do dodawania zdjeć do naszej nowoutworzonej galerii!
pozdrawiam
admin

Strona internetowa PTKS:
http://www.kaktusy.net

Stare forum PTKS
http://www.cactaceae.fora.pl/

Offline Kryzys

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: +43/-4
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 24, 2014, 09:25:49 »
czy ; dodajemy fotki jakie kto znajdzie ciekawe w necie  -  czy tylko własne ?
czy jak z neta to z adresem , czy bez ? czy są jakieś zasady ?
chodzi o to zeby przy fotce jakaś systematyka była , jak własne to przynajmniej można o coś zapytac
jak z neta to w link kliknąć

sorry za kłopot 
Andrzej

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2014, 10:29:49 »
Witaj
fotki własne i podpisane. Z internetu nie.
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2014, 10:57:48 »
Drodzy forumowicze.

Jak już niektórzy wiedzą, mamy na powrót galerię zdjeć. Jak starsi członkowie PTKS pamiętają, mieliśmy kiedyś całkiem zgrabną galeri w której wielu kaktusiarzy zamiesciło kilkaset zdjeć, niestety z przyczyn technicznych od nas niezależnych galeria została zlikwidowana. Mamy nadzieję, że obecna galeria dorówna pod wzgledem ilosci zdjęć dawnej, a aby tak się stało zachęcamy wszystkich forumowiczów do dodawania zdjęć.

Ponieważ materiał w galerii ma służyć również celom dydaktycznym, prosimy aby zamieszczać swoje zdjęcia bez praw autorskich, t.j. z pozwoleniem na ich dowolne wykorzystanie przez każdego. Jeśłi ktoś chce swoje zdjęcie zamieścić z pełnym uznaniem praw autorskich, przy tytule powinno być podane "copyright: imię i nazwisko".

W galerii nie ma prywatnych albumów - są tylko albumy poświęcone poszczególnym rodzajom - to w celu lepszej przejrzystości zbioru zdjeć.

pozdrawiam
Tomasz
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Kryzys

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: +43/-4
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 02, 2014, 11:13:05 »
witam
nie bardzo wiem jak mogę stworzyć w Galerii Nowy folder
albo w istniejacym folderze ; odrębny podfolder

mogę dokleić foto ale do istniejącego już folderu , a wtedy fotki się mieszają
chodzi mi dokładnie o zamieszczenie zdjęć z innego ogrodu botanicznego
ale jak chcę przy istniejacym z Wrocławia to foto się pomiesza

czy da się tak zrobić aby był folder ; Ogrody Botaniczne
i podfoldery z różnymi ogrodami ??

można do mnie na GG 3470851
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2014, 11:35:35 wysłana przez Kryzys »
Andrzej

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2014, 01:07:06 »
Witaj
 tworzenie folderów przez użytkowników jest na dzień dzisiejszy wyłączone. Dodając zdjęcia do działu ogrodów po prostu nazwę każdego zdjecia zacznij od Ogród Botaniczny X itd - zdjęcia będą wtedy obok siebie i będą tworzyły jedną całość w folderze ogrody.

I do innych forumowiczów - jeśli jakiegoś folderu brakuje, to proszę zdjecia wrzucać do najbliższego tematycznie, a potem zostana przez admina przeniesione. Na pewno wielu folderów brakuje - bedą tworzone w wmiarę zapotrzebowania. Natomiast tworzenie floderów w folderach wbrew pozorom wprowadza więcej bałaganu

pozdrowienia
Tomasz
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą

Offline Kryzys

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: +43/-4
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2014, 10:03:24 »
to  raczej sobie podaruję , gdyby chodziło o kilka zdjęc to moze miało by sens , ale wtedy ograbiło by to miejsce które  chciałem pokazać z wielu ciekawych fotek
w takim razie powklejam jakieś fotki w poszczególnych gatunkach 
Andrzej

Offline Tomasz1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2763
  • Reputacja: +41/-1
    • Zobacz profil
Odp: Nowa galeria zdjęć na stronie PTKS
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 05, 2014, 06:08:46 »
Wklejaj ! :)

Innych też zachęcam !

pozdrowienia
Pozdrawiam
Tomasz
...
"Prosze Cię, uchodź dla lepszych czasów i na usługę Rzeczpospolitej, a ja swym tułowiem do ojczyzny wrogowi drogę zawalę"
- Stanisław Żółkiewski, hetman wielki do hetmana polnego Koniecpolskiego w czasie bitwy pod Cecorą